Kúpiť skateboard – e-shop

Sprievodca výberom
skateboardov


Skateboard  >  Súvisiace články

Súvisiace články

Skákaním na trampolíne k lepšiemu zdraviu

Málokto vie, že trampolína je aj zdravotnou pomôckou. Ako vám skákanie na trampolíne pomôže a kedy je lepšie sa jej naopak vyhnúť?

Hurá na olympiádu! Kedy začať sa skoky na trampolíne?

Skoky na trampolíne mali svoju olympijskú premiéru roku 2000 v Sydney. Sú športovým odvetvím, v ktorom pretekári predvádzajú vo vzduchu desaťprvkovej akrobatické zostavy, ktoré hodnotia sedem rozhodcov z hľadiska obtiažnosti a kvality prevedenia.

Skateboardy

Skejt nie je treba predstavovať. Jazdiť na je snom skoro každého dieťaťa.

Dětské brusle

Obľúbenou zábavou detí je korčuľovanie. V zime na ľad, v lete na inline, to sú . 

Ako zabezpečiť vonkajšie trampolíny na zimu?

Väčšinu roka je vonkajšia trampolína báječná zábava, ale čo s ňou v zime? Možno sa vám zmestí domov, ale ak nie, výrobcovia zvyčajne odporúčajú zimné skladovanie trampolíny v suchom a čistom priestore. Predtým je dobré jej kovové diely a pružiny potrieť silikónovým olejom.

Praktické odrážadlo

Mamičky si dokážu poradiť, aj keď sa musí premiestňovať s viacerými deťmi. Do oběhávání krúžkov, škôl, či úradov totiž zapojili odrážadlo. Dieťa zabaví, všade sa zmestí a v nutnom prípade ho možno ťahať za šnúrku.

Dětská přilba

Ako ochrániť zdravie vášho dieťaťa pri jazde na bicykli, alebo na lyžiach? Riešením je !

Čo dokáže detské odrážadlo

Sezóna odrážadiel a bicyklov je tu! Však je ich v parkoch vidieť veľa. Detské odrážadlo je výborná pomôcka pre zabavenie dieťaťa aj nácvik jeho pohybových schopností. Priblížime si, čo všetko dokáže.

Odrážadlo Kettler

Prieskum prestížneho nemeckého časopisu Test preukázal, že ani vysoká cena odrážadlá nemusí byť zárukou jeho kvality. Medzi 15 testovanými výrobkami totiž zvíťazilo najlacnejšie odrážadlo Kettler Speedy.

Trojkolka a odrážadlo 2v1

Nedávno obohatila trh športových potrieb pre deti trojkolka a odrážadlo v jednom, ktorá najmenším výborne pomáha s rozvojom pohybových zručností. Trojkolku môže dieťa začať používať, akonáhle sa naučí chodiť. Trojkolku na odrážadlo (aj naopak) zmeníte bez použitia náradia do jednej minúty.

Kam vyraziť na detských inline korčuliach v Čechách?

Tipy na nové preslávené inline chodníky pre malých i veľkých.

Trampolíny

Nielen deti, ale aj dospelí sa skvele pobavia skákaním na .

Veľký hit leta. Korčule pre deti 2v1

Chcete deťom zariadiť korčuľovanie na celý rok? Potom im kúpte korčule obojživelníky, použiteľné v lete aj v zime. Inline korčule a zimné korčule v jednom!

Je tu výpredaj detských zimných korčúľ

Ako každý rok na jar, aj tento rok môžete kúpiť detské zimné korčule za super ceny.

Skateboardy

Skejt nie je treba predstavovať. Jazdiť na je snom skoro každého dieťaťa.

Päť užitočných rád pre výber a používanie detskej helmy

Detskú helmu už našťastie snáď všetci rodičia pokladajú za užitočnú vec pre ich malých cyklistov alebo lyžiarov. Ako ju správne vybrať a správne používať?

S prilbou už aj na odrážadlo!

Ako naučiť dieťa nosiť prilbu na bicykel? Kúpte mu ju už na odrážadlo. A máme pre vás ďalšie tipy, ako urobiť z nosenia prilby zážitok.

Detská prilba na motorku

Detská prilba je nevyhnutná pre cyklistov, korčuliarov, lyžiarov a tiež motorkárov. Týmto malým športovcom sú určené špeciálne aerodynamické moto prilby v rôznych farbách a veľkostiach. V akciách sa dajú kúpiť aj za menej ako 35 €.

Detské prilby na bicykel sú povinné!

Nezabudnite svojmu dieťaťu zaobstarať cyklo prilbu.

Kde sú povinné lyžiarske prilby pre deti?

Viete, že v Taliansku musia mať deti do 14 rokov na zjazdovke helmu? A ako je to v rakúskych Alpách?


Warning: simplexml_load_file(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /mnt/data/accounts/e/enti/data/www/iskateboard/templates/suvisiace-clanky.php on line 14

Warning: simplexml_load_file(http://www.xn--detsk-bazny-fbbe.com/rss.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /mnt/data/accounts/e/enti/data/www/iskateboard/templates/suvisiace-clanky.php on line 14

Warning: simplexml_load_file(): I/O warning : failed to load external entity "http://www.xn--detsk-bazny-fbbe.com/rss.php" in /mnt/data/accounts/e/enti/data/www/iskateboard/templates/suvisiace-clanky.php on line 14

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /mnt/data/accounts/e/enti/data/www/iskateboard/templates/suvisiace-clanky.php on line 18

Dětská přilba

Ako ochrániť zdravie vášho dieťaťa pri jazde na bicykli, alebo na lyžiach? Riešením je !

Dětské brusle

Obľúbenou zábavou detí je korčuľovanie. V zime na ľad, v lete na inline, to sú . 

Za koľko kúpim kvalitné hojdačky?

Záleží na veľkosti a materiálu. Kvalitnejšie hojdačky stojí od 100, 150 eur.

Skateboardy

Skejt nie je treba predstavovať. Jazdiť na je snom skoro každého dieťaťa.

Odrážedlo

Pre najmenšie deti je ideálnym dopravným prostriedkom , skvelé pre nácvik rovnováhy.

Odporúčame skateboardy