Kúpiť skateboard – e-shop

Sprievodca výberom
skateboardov


Skateboard  >  Skateboardy recenzie, recenzie skateboardov

Skateboardy - recenzie zákazníkov

Vyberte si skateboard podľa skúseností a recenzií ostatných zákazníkov!

Súhrn recenzií produktu Skateboard:

Priemerné hodnotenie 5/5 podľa 30 recenzií

Recenzia Skateboard WORKER Kid

nieje to žiadny šmejd, určite je aj bezpečný a detajlovo prepracovaný, som maximálne spokojná a určite bude aj drobec ked ho najde pod stromčekom :-) odporúúúcam všetkým :-)

Celkové hodnotenie: 5.0


Autor: (zdroj recenzie WORKER.sk, nakúpené na inSPORTline.sk, 13.11.2011)

....skateboard Kid je velmi pekný dizajnovo, ale aj konštrukcia je dosť pevná a kolieska su super,Recenzia Skateboard WORKER Extreme

skateboard worker extreme vás milo prekvapí po každej stránke, treba len vyskúšať

Celkové hodnotenie: 5.0


Autor: (zdroj recenzie WORKER.sk, nakúpené na inSPORTline.sk, 01.05.2012)

tento skateboard spĺňa vlastosti, ktoré ocenia najmä pokročilejší sk8eri, ale je vhodný aj pre začiatočníkov, ktorí to myslia so skateboardovaním vážne a chcú sa zdokonalovať oceňujem hlavne dosku z kanadského javora, ktorá dlho vydrží a za túto cenu asi nikde nezoženiete ešte lepší skate kolieska sú taktiež kvalitné a jazda nimi je plynulá a na rovnej ceste ani neviete, že sa veziete, lebo necítite vôbec žiadne nadhadzovanie a trasenie. Tieto kolieska výborne tlmia jazdu, avšak nejazdite po úplne nerovnom teréne, lebo vtedy budete trochu pociťovať pod nohami nekvalitnú cestu. Ale dá sa aj to vydržať, mám otestované :) začiatočníci si kľudne môžu zakúpiť tento skate, pretože sa na ňom dosť rýchlo dá naučiť jazdiť. Viem o čom hovorím, mne to trvalo 15 minút po izbe a potom som šla von na 10-15 minút a po 3 dňoch som sa tak zlepšila, že už behám na tom hore-dole po ceste, aj keď musím ešte otáčanie vylepšiť :) ale pôjde to aj vám :) vrelo odporúčam každému maximálna spokojnosť aj s dodaním tovaru kuriéromRecenzia Skateboard WORKER Kid

Skate vrelo odporúčam pre menšie deti. Je výborný a za dobrú cenu.

Celkové hodnotenie: 5.0


Autor: (zdroj recenzie inSPORTline.sk, nakúpené na inSPORTline.sk, 07.01.2015)

Výborný skate pre menšie deti, kvalitný. Keď som ho vybalila prekvapilo ma, aký je krátky, ale plne vyhovuje menším deťom (ja mám 3 a 7 ročné a je vhodný pre obidve).

-Recenzia Skateboard WORKER Urban Reptile

skejt je super ale nie pre začiatočníka vdaka mekučkým gumičkám na trekoch rýchlo zatáča a kým to neviete budete mať problém zo stabilitou . ale ak ste už na skejte stáli je to doska presne pre Vás

Celkové hodnotenie: 5.0


Autor: (zdroj recenzie WORKER.sk, nakúpené na inSPORTline.sk, 20.04.2012)

super dizajn dobre prehnutá doska

pri dodaní nutné doladiť trekyZdieľajte článok


Odporúčame skateboardy


Novinky

Skateboard alebo longboard?

Vyberáte si novú dosku na poriadnu jazdu? Potom sa zrejme rozhodujete medzi skateboardom a longboardom. Ktorý je pre vás vhodnejší?

Tipy na slovenské skateparky

Je krásne a láka vás to na skateboard? Čo vyskúšať niektorý zo skateparkov, napríklad v Malackách, Rajci, Liptovskom Mikuláši či Piešťanoch?

Penny board - trošku iný skateboard

Penny board je menší typ skateboardu s nízkou hmotnosťou aj cenou, stabilný, vyrobený z plastu a bez gripu. Predstavuje ideálny dopravný prostriedok do mesta, pretože sa zmestí do batohu.

všetky novinky