Kúpiť skateboard – e-shop

Sprievodca výberom
skateboardov


Skateboard  >  Skateboardy recenzie, recenzie skateboardov

Skateboardy - recenzie zákazníkov

Vyberte si skateboard podľa skúseností a recenzií ostatných zákazníkov!

Súhrn recenzií produktu Skateboard:

Priemerné hodnotenie 5/5 podľa 30 recenzií

Recenzia Skateboard WORKER Kid

nieje to žiadny šmejd, určite je aj bezpečný a detajlovo prepracovaný, som maximálne spokojná a určite bude aj drobec ked ho najde pod stromčekom :-) odporúúúcam všetkým :-)

Celkové hodnotenie: 5.0


Autor: (zdroj recenzie WORKER.sk, nakúpené na inSPORTline.sk, 13.11.2011)

....skateboard Kid je velmi pekný dizajnovo, ale aj konštrukcia je dosť pevná a kolieska su super,Recenzia Skateboard WORKER Extreme

skateboard worker extreme vás milo prekvapí po každej stránke, treba len vyskúšať

Celkové hodnotenie: 5.0


Autor: (zdroj recenzie WORKER.sk, nakúpené na inSPORTline.sk, 01.05.2012)

tento skateboard spĺňa vlastosti, ktoré ocenia najmä pokročilejší sk8eri, ale je vhodný aj pre začiatočníkov, ktorí to myslia so skateboardovaním vážne a chcú sa zdokonalovať oceňujem hlavne dosku z kanadského javora, ktorá dlho vydrží a za túto cenu asi nikde nezoženiete ešte lepší skate kolieska sú taktiež kvalitné a jazda nimi je plynulá a na rovnej ceste ani neviete, že sa veziete, lebo necítite vôbec žiadne nadhadzovanie a trasenie. Tieto kolieska výborne tlmia jazdu, avšak nejazdite po úplne nerovnom teréne, lebo vtedy budete trochu pociťovať pod nohami nekvalitnú cestu. Ale dá sa aj to vydržať, mám otestované :) začiatočníci si kľudne môžu zakúpiť tento skate, pretože sa na ňom dosť rýchlo dá naučiť jazdiť. Viem o čom hovorím, mne to trvalo 15 minút po izbe a potom som šla von na 10-15 minút a po 3 dňoch som sa tak zlepšila, že už behám na tom hore-dole po ceste, aj keď musím ešte otáčanie vylepšiť :) ale pôjde to aj vám :) vrelo odporúčam každému maximálna spokojnosť aj s dodaním tovaru kuriéromRecenzia Skateboard WORKER Urban Reptile

skejt je super ale nie pre začiatočníka vdaka mekučkým gumičkám na trekoch rýchlo zatáča a kým to neviete budete mať problém zo stabilitou . ale ak ste už na skejte stáli je to doska presne pre Vás

Celkové hodnotenie: 5.0


Autor: (zdroj recenzie WORKER.sk, nakúpené na inSPORTline.sk, 20.04.2012)

super dizajn dobre prehnutá doska

pri dodaní nutné doladiť trekyRecenzia Skateboard WORKER Kid

Skate vrelo odporúčam pre menšie deti. Je výborný a za dobrú cenu.

Celkové hodnotenie: 5.0


Autor: (zdroj recenzie inSPORTline.sk, nakúpené na inSPORTline.sk, 07.01.2015)

Výborný skate pre menšie deti, kvalitný. Keď som ho vybalila prekvapilo ma, aký je krátky, ale plne vyhovuje menším deťom (ja mám 3 a 7 ročné a je vhodný pre obidve).

-Zdieľajte článok


Odporúčame skateboardy


Novinky

Skateboard alebo longboard?

Vyberáte si novú dosku na poriadnu jazdu? Potom sa zrejme rozhodujete medzi skateboardom a longboardom. Ktorý je pre vás vhodnejší?

Tipy na slovenské skateparky

Je krásne a láka vás to na skateboard? Čo vyskúšať niektorý zo skateparkov, napríklad v Malackách, Rajci, Liptovskom Mikuláši či Piešťanoch?

Penny board - trošku iný skateboard

Penny board je menší typ skateboardu s nízkou hmotnosťou aj cenou, stabilný, vyrobený z plastu a bez gripu. Predstavuje ideálny dopravný prostriedok do mesta, pretože sa zmestí do batohu.

všetky novinky