Kúpiť skateboard – e-shop

Sprievodca výberom
skateboardov


Skateboard  >  Hľadáte detský skateboard? Stačí lacnejší typ

Hľadáte detský skateboard? Stačí lacnejší typ

Na svojom prvom skateboarde sa deti potrebujú hlavne naučiť stabilite.

Najlacnejšie skateboardy kúpite aj za menej ako 300 korún. Sú určené priamo pre deti, ktorým sa skejt zapáčil a chceli by sa na ňom naučiť jazdiť. Predsa len nie je potrebné kupovať drahé doska, keď neviete, či to bude synčeka, alebo dcérku baviť.

Detské skateboardy

Napriek tomu dbajte pri výbere na kvalitné prevedenie skejte - doska sa robí z javora, dôležité sú kvalitné ložiská (napr. značky ABEC). Pre najmenších sú určené skateboardy s nosnosťou do 35-40 kg.

Skateboard WORKER Junior

Na obrázku je Skateboard WORKER Junior, ktorý je určený práve pre najmenších na naučenie (nie je vhodný pre robenie trikov, skákanie ...).

Zdieľajte článokOdporúčame skateboardy


Ďalšie novinky

Skateboard alebo longboard?

Vyberáte si novú dosku na poriadnu jazdu? Potom sa zrejme rozhodujete medzi skateboardom a longboardom. Ktorý je pre vás vhodnejší?

Tipy na slovenské skateparky

Je krásne a láka vás to na skateboard? Čo vyskúšať niektorý zo skateparkov, napríklad v Malackách, Rajci, Liptovskom Mikuláši či Piešťanoch?

Penny board - trošku iný skateboard

Penny board je menší typ skateboardu s nízkou hmotnosťou aj cenou, stabilný, vyrobený z plastu a bez gripu. Predstavuje ideálny dopravný prostriedok do mesta, pretože sa zmestí do batohu.

všetky novinky