Kúpiť skateboard – e-shop

Sprievodca výberom
skateboardov


Skateboard  >  Ako jazdiť na skateboarde bezpečne?

Ako jazdiť na skateboarde bezpečne?

Jazda na skateboarde sa nezaobíde bez pádov. Ako zamedziť zbytočným zraneniam?

Pádom na skateboarde sa nevyhne nikto. Stačí to viac rozbehnúť, nabehnúť na nejakú nerovnosť, občas sa môžete s niekým zraziť, alebo proste len neudržet balans.

Základom je prilba

Prilba WORKER Stingray - drak

Základná bezpečnostná výbavá je kvalitná prilba, ktorá vás ochráni pred nepríjemným zranením hlavy. Prilba je povinná pre deti a mládež pri jazde na bicykli, na skejte sa ale hodí taky. Prilby na skateboard kúpite v dobrých e-shopoch.

Chráňte aj kolená a ruky

Ďalej je dobré sa vybaviť chráničmi, ktorý sa predávajú na skejt a inline. Dajú sa kúpiť aj sety chráničov - na kolená, lakte a zápästia.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 14. 4. 2014


Odporúčame skateboardy


Ďalšie novinky

Penny board - trošku iný skateboard

Penny board je menší typ skateboardu s nízkou hmotnosťou aj cenou, stabilný, vyrobený z plastu a bez gripu. Predstavuje ideálny dopravný prostriedok do mesta, pretože sa zmestí do batohu.

30. 6. 2016

Základné triky na skateboarde

Aj dospelí oceňujú skateboardy, pretože táto nová móda konečne priťahuje deti a mládež k pohybu. Dnes sa pozrieme na základné triky, ktoré sa vykonávajú na skateboarde.

27. 5. 2016

Skateboardy z bazáru: Áno, alebo nie?

Skateboardy sú dnes veľmi žiadané, preto sa hojne vyskytujú tiež v bazároch so športovými potrebami. V bazáre získate skateboard lacnejšie, oplatí sa však tento nákup po všetkých stránkach?

20. 5. 2016

Ako správne vybrať skateboard pre dieťa?

Doska je IN - zábava, životný štýl a adrenalín. Možno ale toho o skateboarde moc neviete, a napriek tomu ním chcete urobiť radosť svojmu dieťaťu. U nás ste na správnej adrese.

29. 3. 2016

všetky novinky