Kúpiť skateboard – e-shop

Sprievodca výberom
skateboardov


Skateboard  >  Skvelý darček na Vianoce. To je už niekoľko rokov skateboard

Skvelý darček na Vianoce. To je už niekoľko rokov skateboard

Tým najlepším vianočným darčekom je už po celé desaťročia pre mnoho detí a tínedžerov skateboard, skate, doska ... a novo tiež longboard. Zábava, životný štýl a adrenalín, ktorý ich často neopúšťa ani v dospelom veku.

Tiež uvažujete o kúpe tejto športové potreby? Poradíme Vám, podľa čoho skateboard vybrať. A niečo si povieme aj o tom, ako skrotiť tú dosku na 4 kolieskach. No, vyžaduje to zručnosť, odvahu a umenie udržať rovnováhu. Dôležité je tiež kúpiť nielen kvalitný skateboard, ale aj chrániče prilbu

Novinkou v tejto oblasti sú longboardy, ktoré vyzerajú ako bežný skateboard, ale sú dlhšie. Majú tiež väčšie a mäkšie kolesá, a čo sa týka pôžitku z jazdy, snažia sa priblížiť surfu. Veľa spoločného majú aj so snowboardom. Originálny longboard je vyrobený z kanadského javora, ale na trhu sú aj lacnejšie a menej kvalitné dosky z javora čínskeho.

Ako nákladný bude darček - skateboard? 

Pre mladých skejťákov vyberajte medzi odolnými plastovými a drevenými doskami, ktoré sa pohybujú v cenovej relácii od 7,30 do 25,50 € a majú nosnosť od 25 do 100 kilogramov. 

A využite aj zľavy naozaj kvalitných výrobkov. Napríklad profi skateboard z kanadského javora Worker Skull s nosnosťou 80 kilogramov je teraz v akcii za 34,90 €, pričom predtým stál 58,10 €. Hodí sa na U rampu, do skateparku aj na voľnú jazdu.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 5. 11. 2014


Odporúčame skateboardy


Ďalšie novinky

Ako správne vybrať skateboard pre dieťa?

Doska je IN - zábava, životný štýl a adrenalín. Možno ale toho o skateboarde moc neviete, a napriek tomu ním chcete urobiť radosť svojmu dieťaťu. U nás ste na správnej adrese.

29. 3. 2016

všetky novinky