Kúpiť skateboard – e-shop

Sprievodca výberom
skateboardov


Skateboard  >  Skvelý darček na Vianoce. To je už niekoľko rokov skateboard

Skvelý darček na Vianoce. To je už niekoľko rokov skateboard

Tým najlepším vianočným darčekom je už po celé desaťročia pre mnoho detí a tínedžerov skateboard, skate, doska ... a novo tiež longboard. Zábava, životný štýl a adrenalín, ktorý ich často neopúšťa ani v dospelom veku.

Tiež uvažujete o kúpe tejto športové potreby? Poradíme Vám, podľa čoho skateboard vybrať. A niečo si povieme aj o tom, ako skrotiť tú dosku na 4 kolieskach. No, vyžaduje to zručnosť, odvahu a umenie udržať rovnováhu. Dôležité je tiež kúpiť nielen kvalitný skateboard, ale aj chrániče prilbu

Novinkou v tejto oblasti sú longboardy, ktoré vyzerajú ako bežný skateboard, ale sú dlhšie. Majú tiež väčšie a mäkšie kolesá, a čo sa týka pôžitku z jazdy, snažia sa priblížiť surfu. Veľa spoločného majú aj so snowboardom. Originálny longboard je vyrobený z kanadského javora, ale na trhu sú aj lacnejšie a menej kvalitné dosky z javora čínskeho.

Ako nákladný bude darček - skateboard? 

Pre mladých skejťákov vyberajte medzi odolnými plastovými a drevenými doskami, ktoré sa pohybujú v cenovej relácii od 7,30 do 25,50 € a majú nosnosť od 25 do 100 kilogramov. 

A využite aj zľavy naozaj kvalitných výrobkov. Napríklad profi skateboard z kanadského javora Worker Skull s nosnosťou 80 kilogramov je teraz v akcii za 34,90 €, pričom predtým stál 58,10 €. Hodí sa na U rampu, do skateparku aj na voľnú jazdu.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 5. 11. 2014


Odporúčame skateboardy


Ďalšie novinky

Skateboard, alebo longboard?

Vyberáte si novú dosku na poriadnu jazdu? Potom si najskôr vyberáte medzi skateboardom a longboardom. Ktorý je pre vás vhodnejši?

25. 8. 2016

Tipy na slovenské skateparky

Je krásne a láka vás to na skateboard? Čo vyskúšať niektorý zo skateparkov, napríklad v Malackách, Rajci, Liptovskom Mikuláši či Piešťanoch?

29. 7. 2016

Penny board - trošku iný skateboard

Penny board je menší typ skateboardu s nízkou hmotnosťou aj cenou, stabilný, vyrobený z plastu a bez gripu. Predstavuje ideálny dopravný prostriedok do mesta, pretože sa zmestí do batohu.

30. 6. 2016

Základné triky na skateboarde

Aj dospelí oceňujú skateboardy, pretože táto nová móda konečne priťahuje deti a mládež k pohybu. Dnes sa pozrieme na základné triky, ktoré sa vykonávajú na skateboarde.

27. 5. 2016

Skateboardy z bazáru: Áno, alebo nie?

Skateboardy sú dnes veľmi žiadané, preto sa hojne vyskytujú tiež v bazároch so športovými potrebami. V bazáre získate skateboard lacnejšie, oplatí sa však tento nákup po všetkých stránkach?

20. 5. 2016

všetky novinky